marca 19, 2019

Czas na shopping! - powiew wiosny w szafie

shopping

Wiosna w natarciu, więc czas opróżnić szafę z zimowych ubrań i udać się na zakupy! Wiosna zapowiada się bardzo ciepło, więc można już rozglądać się za czymś lżejszym. W sklepach zaczyna się szał na piękne, kolorowe ubrania, wokół wystaw ciężko przejść obojętnie, ale nie zawsze mamy czas na kolejny wypad na miasto. Dlatego dzisiejszy wpis przeznaczony jest dla osób zapracowanych oraz znudzonych ubraniami z sieciówek, szukających czegoś WOW lub zwyczajnie szukających ubrań, których nie nosi każdy.


Wybór ubrań zawsze sprawia mi pewien problem, przez co spędzam dużo czasu w sklepach. Z uwagi na to, że ostatnio za dużo go nie mam posiłkuję się internetowymi sklepami i po raz kolejny trafiłam na Dresslily, jeden z moich ulubionych zagranicznych sklepów z naprawdę niskimi cenami.

Na początek warto poszukać ładnych koszulek, które w okresie wiosenno-letnim eksponujemy najbardziej. Moje typy, to dwie kwieciste bluzki oraz piękna biała koszulka eksponująca ramiona. Co ważne - jest ona odpowiednia dla dziewczyn z każdym typem figury!


1. Ciemna kwiecista bluzka - link
2. Jasna kwiecista bluzka - link
3. Biała hiszpanka - link

Jednak nie samymi ubraniami człowiek żyje, a każdą stylizację fajnie jest uzupełnić ciekawymi dodatkami. Moim oczom nie umknęła świetnie prezentująca się czarna torebka z kolorowymi akcentami. Niewielka, idealna na wyjścia ze znajomymi lub na randkę! Dodatkowo obowiązkowe ostatnio uzupełnienie każdej mojej stylizacji - naszyjnik.

1. Czarna torebka - link
2. Naszyjnik - link
 
Mam też dla Was krótką informację o promocji! Z podanymi poniżej kodami możecie zyskać atrakcyjny rabat, dzięki któremu jeszcze bardziej obniżycie ceny produktów!

Here are the new arrival (Tutaj są rzeczy z nowej dostawy): https://www.dresslily.com/promotion/spring-is-in-the-air.html?lkid=20080618
 
It's time to refresh your wardrobe! DressLily prepare the best high-quality but low-prices products for you, make you free under all occasion for Monday to Friday

Kody promocyjneDLAnniversary   with 12% discount:  
Use code " DLAnniversary " for all order with over 25USD save 3USD 

Use code"DLAnniversary"  for all order with over 50USD save 6USD

Use code " DLAnniversary " for all order with over 100USD save 12USD


Co sądzicie o tych propozycjach? Spodobało Wam się coś? Byłyście już na wiosennych zakupach? Udało Wam się upolować coś fajnego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Cieszę się, że tu jesteś i będę wdzięczna, jeżeli zostawisz pod tym wpisem komentarz.
Miłego dnia!

Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych.

Copyright © 2016 Dystyngowana Panna Blog , Blogger