drzewo, drewno, pixabay, biżuteria z drewna,

W ostatnim czasie coraz bardziej popularne staje się wykorzystywanie drewna, jako materiału do produkcji biżuterii, a także innych stylowych dodatków. Takie rozwiązanie cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością! To niebanalny sposób na to, aby wyrazić siebie w zupełnie inny, niepowtarzalny sposób. To, co cechuje tego typu biżuterię czy dodatki, to przede wszystkim niepowtarzalność, bo nigdy nie znajdziemy dwóch takich samych egzemplarzy. Czy biżuteria i dodatki z drewna to hit czy kit?

Wzbogać swoją stylizację o… drewno!

W świecie mody wciąż każdy stara się wyglądać lepiej, ładniej, a czasami nawet bardziej ekstrawagancko niż inni. Jak wielu stylistów wspomina, biżuteria i stylowe dodatki są dopełnieniem całego looku, dlaczego więc nie sięgnąć po drewniane zegarki lub okulary?

Drewno jest teraz w modzie i szczerze liczę, że najlepsze czasy popularności są wciąż przed nim! To bez dwóch zdań spektakularne rozwiązanie w świecie mody, a co najważniejsze, niezwykle stylowe. Założę się, że jeszcze kilka lat temu nikt nie podejrzewał, że zegarek wykonany z drewna może podbić świat, a jednak! Na chwilę obecną twórcy podejmujący się trudnej i wymagającej pracy z drewnem zaskakują coraz to ciekawszymi zastosowaniami drewna w modzie.

Będąc zainteresowana tym tematem, zaczęłam przeglądać sieć i tym sposobem trafiłam na stronę polskiego producenta https://www.woodwear.pl/, który w swojej ofercie oprócz drewnianych zegarków posiada także okulary czy muszki.

woodwear, woodwear.pl, drewniany zegarek, drewniane zegarki,
Źródło: woodwear.pl

 

Czy dodatki z drewna mogą podbić świat?

Zdecydowanie! Powyżej nieprzypadkowo podałam Wam link, abyście i wy mogli zobaczyć, jak wyglądają elementy wykonane z drewna. Drewniana, stylowa koperta zegarka czy też mucha, to szczegóły, które przykują uwagę innych. Drewno jest materiałem, który jest ponadczasowy i który, jak sami możecie zobaczyć, z powodzeniem może być łączony z nowoczesnym wzornictwem. Srebro czy złoto powoli stają się passe, bo wciąż ze zwiększającymi się potrzebami, szukamy nowych rozwiązań i połączeń, które będą wykraczać poza pewne ramy.

Wyobraźcie tylko sobie, jak świetne połączenie może stanowić stylowy garnitur uzupełniony o muszkę wykonaną z drewna oraz elegancki zegarek z drewnianą kopertą. To totalnie do mnie przemawia! Moda jest po to, aby się nią bawić i łączenie jej z tak niebanalnymi dodatkami może stworzyć coś naprawdę fajnego. Dodatkowo, nie sposób odmówić wyjątkowości takim produktom. Nigdy nie znajdziemy drugiego takiego samego egzemplarza zegarka czy muchy, bo nie ma na świecie dwóch takich samych kawałków drewna. To też świetny sposób na to, aby pokazać światu, że popierasz ekologię!

Od dawna szukałam czegoś nietuzinkowego, a przede wszystkim czegoś, czego nie będzie miała połowa ludzi w mojej okolicy. Zegarek z drewna bardzo do mnie przemawia, bo jest pięknym i stylowym dodatkiem, który sprawdzi się w praktycznie każdej stylizacji. To, co również do mnie przemawia, to fakt, iż produkowane są one w Polsce, a warto wspierać lokalne biznesy i pomagać rozwijać się kreatywnym inicjatywom innych.

Drewniane zegarki, muchy czy okulary, to dodatki przyszłości, które z biegiem lat będą podbijać rynek krajowy, ale i zagraniczny. Liczę, że już wkrótce uda mi się zaobserwować światowych projektantów propagujących biżuterię i dodatki z drewna, które są ciekawym rozwiązaniem. Stosując niebanalne dodatki z łatwością wyróżnimy się w tłumie, a to jest jak najbardziej na plus.