Etui Iphone 11 Pro Max - PANCERNIK

Iphone 11 Pro Max jest jednym z telefonów firmy Apple, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Na wielu stronach jednak brakuje etui do tego modelu. Gdzie można je kupić? 10 propozycji etui na Iphone 11 Pro Max ze strony PANCERNIK.eu.

Telefony z nadgryzionym jabłkiem cieszą się bardzo dużą popularnością, zwłaszcza teraz, gdy w mediach społecznościowych panuje hype na markę Apple. Mimo że telefony kosztują krocie, nadal decyduje się na nie tysiące ludzi na całym świecie i nie ma w tym nic dziwnego. Pod wieloma względami są one niepodważalnie lepsze od flagowców innych marek.

PANCERNIK – tu kupisz etui na Iphone 11 Pro Max

Iphone 11 Pro Max jest bardzo popularnym modelem i ma bardzo długą listę zalet. Mimo że coraz więcej osób decyduje się na ten model, czasami mają one problem ze znalezieniem ładnych, wygodnych i praktycznych etui. Dla wielu ma ono jedynie zabezpieczać urządzenie przed uszkodzeniem, dla innych jest to sposób na wyrażenie siebie.

PANCERNIK jest stroną internetową, na której można znaleźć olbrzymi wybór etui do niezliczonej ilości smartfonów. Skupmy się jednak na modelach przeznaczonych na Iphone 11 Pro Max.

Etui Iphone 11 Pro Max - PANCERNIK.eu
Etui Iphone 11 Pro Max – PANCERNIK.eu

Na stronie znajdziecie pokrowce o różnym przeznaczeniu. Osoby, które cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo smartfona, będą mogły wybrać z etui pancerne z oferty marki Spigen. Wiemy jednak, że takie modele nie do końca trafią w gusta pań.

PANCERNIK w swojej ofercie ma nie tylko takie modele. Niektóre są bardzo klasyczne, proste, bez dodatkowych zabezpieczeń czy zdobień, inne natomiast świetnie trafią w gust nieco bardziej wymagających klientów. Na wymienionej stronie internetowej znajdziecie również etui z logiem Karla Lagerfelda czy Guess. Te modele od razu rzucają się w oczy. Mają nie tylko niepowtarzalny design, ale i dobrą jakość. Z takim pokrowcem telefon stanie się także gustownym dodatkiem do codziennych stylizacji. Poniżej możecie zobaczyć kilka moich propozycji.

P.S. Niektóre z nich są biodegradowalne!

PANCERNIK - etui Iphone 11 Pro Max
PANCERNIK – etui Iphone 11 Pro Max

Jakie szkło ochronne do Iphone 11 Pro Max?

Pamiętajmy również o tym, jak ważny jest nie tylko wybór etui, ale i szkła ochronnego. W przypadku każdego mojego telefonu poświęcałam poszukiwaniom dużo czasu. Od tanich szkieł polskich marek, po te naklejane przy pomocy lampy UV, aż znalazłam swojego faworyta. Jest nim SPIGEN GLAS.TR SLIM FC AM. Mimo kilku upadków na ekranie mam tylko niewielką rysę, która powstała w wyniku mocnego uderzenia z góry w metalowy regał.

Olbrzymią zaletą tego modelu jest fakt, iż w zestawie znajduje się specjalna plastikowa ramka, dzięki której można je bardzo precyzyjnie nałożyć. Oprócz dokładnej instrukcji obsługi znajdziecie tam również specjalną gumową „szpachelkę” z którą w kilka chwil pozbędziecie się niepotrzebnych pęcherzyków powietrza oraz dokładnie je dokleicie.