Gablota wisząca - źródło: gabloty.info.pl

Choć w obecnych czasach w zasadzie każdą informację można znaleźć w internecie, ten potrafi być zawodny. Bardzo często konieczne jest przekazanie jakiejś wiadomości lub udostępnienie ogłoszenia w sposób tradycyjny, w formie papierowej. W takich sytuacjach nieocenione jest posiadanie gabloty. Gdzie ją zamówić i na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Internet jest prawdziwą potęgą i w zaledwie kilka sekund potrafi znaleźć odpowiedź na każde trapiące nas pytanie. Nie zawsze jednak możemy z niego skorzystać lub zadawane przez nas pytania nie są na tyle precyzyjne, by otrzymać informację, której poszukujemy. Nie zapominajmy również o tym, że w wielu firmach nie funkcjonuje wewnętrzny system komunikacji, za którego pośrednictwem można poinformować o wdrażanych zmianach czy nowych ofertach pracy dla zatrudnianych osób. W takich sytuacjach nieocenione jest posiadanie tablicy ogłoszeń lub…

Gabloty

Mimo że każdego dnia co najmniej kilkanaście minut spędzamy w sieci, nie zawsze znajdujemy tam to, czego szukamy. Nie zawsze również mamy możliwość skorzystać z internetu, dlatego w takich sytuacjach zerkamy na tablice ogłoszeń, rozwieszone reklamy czy też rozkłady jazdy autobusów lub innych środków komunikacji miejskiej. Niektóre informacje trudno jest przekazać poprzez wiadomość lub w trakcie krótkiej informacji telefonicznej. Również przedsiębiorcy zobowiązani są do tego, by w wyznaczonych miejscach udostępnić swoim pracownikom treści wymagane m.in. przez sanepid.

W takich sytuacjach niezbędne są gabloty, w których możemy powiesić kartki z ważnymi treściami. Dlaczego? Bo w nich nie ulegną zabrudzeniu lub zniszczeniu oraz z pewnością przyciągną one uwagę osób koło nich przechodzących, bo człowiek z natury jest „ciekawski”.

Gablota wisząca - źródło: gabloty.info.pl
Gablota wisząca – źródło: gabloty.info.pl

Coraz częściej przykładamy uwagę do tego, jak wyglądają wnętrza, w których spędzamy dużo czasu, a umówmy się, że taka gablota również może być niewątpliwą dekoracją. Przykładowo na stronie gabloty.info.pl można zamówić nie tylko trwałe, ale i estetycznie wyglądające ramy, które można dopasować do wystroju pomieszczenia. Na wspomnianej stronie znajdziemy nie tylko gabloty informacyjne wiszące, ale i stojące, ekspozycyjne i muzealne, tablice na klucze lub karty pracownicze oraz produkty przeznaczone dla PKP. Producent zwrócił także uwagę na potrzeby swoich klientów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, skonstruował je w taki sposób, że wybrane modele mają przesuwne okna, oświetlenie LED, a niektóre z nich dostępne są w wersji slim, dzięki czemu zajmują mało miejsca. Szeroki wybór (aż 380 produktów w ofercie), to gwarancja satysfakcji.

*artykuł sponsorowany