Ubranka do chrztu, Asanti for Kids

Chrzest, to pierwszy sakrament przyjmowany przez dziecko. Dzięki niemu któremu będzie nie tylko wolne od grzechu, ale i zacznie przynależeć do wspólnoty Kościoła. W tym dniu rodzice zabiegają o to, aby ich malec był należycie ubrany. Gdzie kupić ubranka do chrztu?

Chrzest święty jest pierwszym i najważniejszym sakramentem w wierze katolickiej, ponieważ dzięki niemu wierni mają możliwość przystępować do kolejnych, np. do komunii świętej czy bierzmowania, które jest bramą do wzięcia ślubu kościelnego. Unikalność tego sakramentu polega na tym, iż można przyjąć go tylko raz w życiu. Zgodnie z wiarą katolicką pozostawia on na ochrzczonym niezatarte znamię. Tego sakramentu nie można unieważnić czy odwołać.

Dla osób żyjących zgodnie z zasadami wiary katolickiej dzień chrztu świętego niemowlęcia jest szczególnie ważny. Na długo przed przyjęciem sakramentu opiekunowie rozpoczynają poszukiwania odpowiedniego ubranka do chrztu. Mimo że zakłada się je raz w życiu, tak jak (w większości przypadków) suknię ślubną, rzadko kiedy chcemy na nim oszczędzać.

Gdzie kupić ubranka do chrztu?

Specjalnie dla czytelników mojego bloga zrobiłam mały research, w którym porównałam różne strony internetowe. Wiele sklepów posiada w swojej ofercie ubranka do chrztu, jednak część z nich jest niezwykle droga lub wykonana z materiałów kiepskiej jakości. Moje wnikliwe oceny pozwoliły mi na znalezienie portalu, który oferuje unikatowe i piękne ubranka w których wasza pociecha przyjmie chrzest.

Ubranka do chrztu, Asanti for Kids
Ubranka do chrztu, Asanti for Kids

Sklep https://asantiforkids.com/ zajmuje się sprzedażą ubranek do chrztu świętego oraz unikatowej odzieży na co dzień lub inne okazje. W mojej ocenie każdy rodzic znajdzie tam idealny set dla malucha. Wybór jest bardzo duży, od sukienek po eleganckie komplety z koszulką i kamizelką. Oczywiście z powodzeniem dobierzecie tam również dodatki, takie jak czapeczki czy eleganckie płaszczyki. Bez trudu znajdziecie również zestawy wizytowe.

Ubranka do chrztu, Asanti for Kids
Ubranka do chrztu, Asanti for Kids

To, co zasługuje na szczególną uwagę, to fakt, że ubranka są szyte w Polsce. W obecnej sytuacji to niezwykle ważne, aby wspierać lokalnych przedsiębiorców, którzy od roku borykają się z wieloma problemami wywołanymi pandemią koronawirusa.

Co ważne, wasz maluch będzie nie tylko wyglądał świetnie, ale i na żywo. Ubranka są idealnie skrojone pod sesje fotograficzne, a wy będziecie mieli piękne, pamiątkowe zdjęcia już na zawsze. Spójrzcie na kadr znajdujący się niżej. Mała księżniczka!

Ubranka do chrztu, Asanti for Kids
Ubranka do chrztu, Asanti for Kids

Macie chrzest już za sobą czy zdecydowaliście się odłożyć plany w czasie, do momentu, aż pandemia nieco się wyciszy?