Źródło: pixabay

W końcu wakacje! Chyba każdy czekał na ten czas. Czas urlopów i wakacyjnych wyjazdów, na które czeka się cały rok. W te wakacje zaplanowaliśmy wyjazd w góry, a więc nie obejdzie się bez pieszych wędrówek. A Wy gdzie w tym roku wyjeżdżacie?

Niezależnie od tego czy będzie to morze, góry czy mazury, na taki wypad warto zabrać ze sobą wygodne obuwie. Co nie jest aż tak łatwym wyborem, chociażby ze względu na fakt,że często można spotkać ten sam model obuwia w kilku różnych cenach. Niejednokrotnie sam wyjazd jest bardzo kosztowny, dlatego też oszczędności szukamy gdzie tylko się da, dlaczego więc nie zaoszczędzić trochę na nowych butach?

Chodzenie po sklepach jest żmudnym procesem, ponieważ zazwyczaj chcąc mieć pogląd na ceny różnych marek i modeli, musimy stracić kilka godzin, przejechać kilkanaście kilometrów, a i tak możemy z takiej wyprawy wrócić z niczym. Najgorzej jak później okaże się,że jednak przepłaciliśmy!

Aby zaoszczędzić czas, można skorzystać z internetowej porównywarki cen Kixpoint. Wystarczy wybrać interesujący nas model butów i porównać ceny z różnych miejsc. Daje nam to możliwość i gwarancję,że wybrane przez nas obuwie jest w najniższej cenie. Czy to nie brzmi świetnie?

Obsługa porównywarki jest banalnie prosta i wystarczy kilka chwil, aby odnaleźć najlepszą dostępną ofertę. Wystarczy w przeglądarce na stronie kixpoint wpisać interesującą nas markę obuwia lub konkretny model i kliknąć ,,szukaj” i to już! Jest jeszcze możliwość wybrania interesującej nas marki w pasku znajdującym się na górze strony.

Pod interesującym nas modelem możemy kliknąć na ikonkę przejdź do sklepów, a tam pojawi się lista miejsc, w których są one dostępne, a także cena obowiązująca w tym sklepie, na którego stronę można przejść bezpośrednio ze strony kixpoint. 

Podam Wam przykład. Od lat uwielbiam jedną markę obuwia i od dawna kupuję buty sportowe tego producenta. Wpisując w przeglądarce Nike, udało mi się znaleźć… Uwaga! 20537 produktów. KOSMOS!! Zdecydowanie mogę powiedzieć, iż jest to największa porównywarka cen, jaką można znaleźć w internecie.

Dla niedowiarków: zerknijcie na poniższe zdjęcie. Od dawna poluję na Nike Huarache, ale trochę szkoda mi było zapłacić za nie 500zł. Teraz spójrzcie na poniższy screen, aby zrozumieć jak wspaniałą stroną jest kixpoint.

Dzień dobry, zgadnijcie, kto jest najlepszy w oszczędzaniu!

Jestem pod ogromnym wrażeniem, gdyż dzięki niej udało mi się znaleźć kilka modeli butów, których dotychczas nie spotkałam w żadnym sklepie, a na dodatek znalazłam wspaniałą ofertę, dzięki której w końcu kupię moje wymarzone buty!! Nie pozostaje mi nic innego, jak złożyć zamówienie i jechać w te moje ukochane góry!

Jeśli jeszcze zastanawiasz się jak w łatwy sposób porównać ceny butów, to koniecznie zajrzyj na Kixpoint. Na pewno się nie zawiedziesz!