Gdzie kupię fototapety dla dzieci?

Na pewno nie raz zastanawiałaś się, jak to możliwe, że pokoje dzieci influencerek są tak piękne. Oprócz ciekawych mebelków wiele spośród nich ma ciekawe wzory na ścianach. Standardowe tapety są już passe, teraz na salonach królują fototapety dla dzieci, które zyskują coraz większą popularność. Tylko gdzie je znaleźć?

Fototapety dla dzieci stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Obecnie wielu rodziców szuka inspiracji na pokoje swoich maluchów w Internecie, a już szczególnie na Instagramie, gdzie influencerki polecają ciekawe produkty i niejednokrotnie pokazują, jak wyglądają pokoje dziecięce w ich domach. Sama niejednokrotnie zachwycałam się pomysłowymi rozwiązaniami i cudownymi tapetami na ścianach, choć mamą nie jestem.

Gdzie kupię fototapety dla dzieci?

Pokoje dzieci obecnie najczęściej są bardzo minimalistyczne. Zawierają jedynie niezbędne minimum mebli oraz kącik do zabaw i nauki. To szczególne miejsce dla Twojej pociechy w której nie tylko śpi, ale i spędza najwięcej czasu. Tutaj się bawi i uczy poznawać świat. Jednym z niebanalnych pomysłów na zaaranżowanie tego wnętrza są fototapety dla dzieci. To prosty sposób, który pozwoli Ci zamienić zwykły pokój w prawdziwe królestwo Twojej pociechy.

Decydując się na wybór fototapety, przede wszystkim kieruj się upodobaniami Twojego dziecka. Jeśli córka lubi misie, niech ma w pokoju misie, bo z księżniczkami może się nie polubić. Obecnie dużą popularnością cieszą się motywy leśne. W nich oprócz zwierząt i ptaszków dominują również drzewa, które ożywiają wnętrze. Poniżej przedstawię Wam kilka moich propozycji.

Gdzie kupię fototapety dla dzieci?
Tapeta Forest Pride. Źródło: Eudajmonia.com.pl

 

Gdzie kupię fototapety dla dzieci?
Gdzie kupię fototapety dla dzieci?

 

Gdzie kupię fototapety dla dzieci?
Tapeta Spring Tales. Źródło: eudajmonia.com.pl

 

Gdzie kupię fototapety dla dzieci?
Tapeta Mapa Świata. Źródło: Eudajmonia.com.pl

Teraz z pewnością każdy tata, który ma w planach rozpocząć pracę w pokoju dziecka, zadaje sobie pytanie: jak ja to przykleję na ścianę i dopasuję wzór?! Producent doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy rodzic klei tapety na co dzień. Do czasu, gdy nie wyschnie klej, bez problemu możecie dostosowywać jej wzór.

To wy decydujecie na jakim materiale zostanie wykonany wysokiej jakości nadruk. Niezależnie od tego czy to będzie flizelina o strukturze piasku czy tynku lub tapeta samoprzylepna, wszystkie możecie z łatwością czyścić. To niezwykle przydatne rozwiązanie, ponieważ jak wszyscy wiemy, maluchy lubią czasami coś wylać lub pomalować ściany kredkami.

Na powyższych zdjęciach możecie zauważyć, że fototapety posiadają bogate wzornictwo i ciężko jest znaleźć tutaj chociaż skrawek niewykorzystanej przestrzeni. Niektóre z nich są przesycone barwami, a inne mają również charakter dydaktyczny, tak jak ta ostatnia, która uczy malucha na jakich kontynentach żyją określone gatunki zwierząt.

Z całą pewnością warto, żebyście wzięli takie rozwiązanie pod uwagę, ponieważ dzieciństwo przeżywa się tylko raz, a warto sprawić, aby było ono jak najbardziej kolorowe.