lokal, promocja marki,
noc, wieżowiec, budynek, firma,

Otworzyłeś/aś swoją firmę, ale nadal nie masz zbyt wielu klientów?  Szukasz sposób na skuteczny marketing, który przyciągnie do Ciebie zainteresowanych, ale nadal niewielu z nich odwiedza Twoje progi? Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś/aś TAK, to ten wpis jest dla Ciebie!

W obecnych czasach wielu z Nas decyduje się na otworzenie własnej działalności gospodarczej, głównie z uwagi na to, iż to my sami stajemy się swoimi szefami, a przede wszystkim zdobywamy większe możliwości zarobkowe. Gdy już przebrniemy przez wszystkie możliwe formalności, wybierzemy i przygotujemy wymarzony oraz idealny w każdym calu lokal, czas przygotować się na otwarcie!

zakupy, sprzedaż, firma, usługi,

Otwarcie jest chyba jednym z najważniejszych i najbardziej ekscytujących dni w życiu mniejszego lub większego przedsiębiorcy. Wcale się temu nie dziwię, ponieważ jednak jest to wielkie przeżycie, które pozwala ocenić nasze starania oczami pierwszych klientów.

Świetnie! Otwarcie firmy już za Tobą, ale wbrew wszelkim oczekiwaniom klienci nie walą drzwiami i oknami. Zaczyna Ci się wydawać, że może obrałeś/aś nieodpowiedni koncept, a może to wina złej reklamy? Zaczynasz więc inwestować w coraz to nowsze sposoby rozsławienia świadczonych przez Ciebie usług na rynku lokalnym oraz poza jego obszarem, a to również wiąże się z dużymi kosztami. Nie daje to również gwarancji, że teraz ludzie zaczną odwiedzać to miejsce.

litery przestrzenne, litery przestrzenne 3D,
Źródło: http://warmax.org.pl/produkty/litery-przestrzenne-3d/

Czy zastanawiałeś/aś się nad tym, że może „wina” leży po stronie lokalu? A dokładnie w nieodpowiednim jego wyróżnieniu na tle innych działalności? Sposób jest wręcz banalnie prosty, a wystarczą do tego litery przestrzenne, dzięki którym w sposób estetyczny podkreślisz nazwę Twojej firmy, a które przyciągną wzrok każdego przechodnia. Banalne, prawda?


Właśnie to nazwa firmy i to czym się specjalizuje powinny być podkreślane na każdym kroku, a to umożliwi Wam dodatkowo podświetlenie LED Waszego nowego szyldu. Wszystko za sprawą tego, że jesteśmy w dużej mierze wzrokowcami. Widząc ciekawy napis, który przyciąga naszą uwagę odruchowo zapamiętujemy jego nazwę. Później, gdy będziemy szukać firmy specjalizującej się w tej samej, co Ty, dziedzinie, od razu przypomni się Nam właśnie Twoja firma! I to ją w pierwszej kolejności będziemy polecać znajomym i rodzinie, bo to ona jako pierwsza przyjdzie nam na myśl.