Meble na wymiar wykonane przez firmę Zbyszyński meble

Choć na półkach popularnych sieciówek i sklepów meblowych nie brakuje towaru, to dużym zainteresowaniem cieszą się meble na wymiar. Chodzi przecież nie tylko o design, ale i o komfort użytkowania. Podczas gdy wiele osób sądzi, że będą one kosztować majątek, ja spróbuję obalić ten mit.

Patrząc na to, co dzieje się obecnie na rynku nieruchomości, można by sądzić, że wbrew zapewnieniom ekonomistów kryzys wynikający z pandemii koronawirusa nas nie dotknął. W mojej okolicy buduje się obecnie kilka apartamentowców. Nieopodal powstaje osiedle, na którym ma stanąć ponad 60 domków w zabudowie szeregowej. Co ciekawe, część z nich ma już swoich właścicieli.

Sam zakup domu/mieszkania, jak i budowa własnych czterech ścian nastręczają często wielu zmartwień (i kosztów). To tak naprawdę początek wydatków. Najtrudniej jest zaaranżować puste wnętrze, w którym spędzimy kilka (jeśli nie kilkadziesiąt) lat. Większość inwestorów wychodzi z założenia, że jeśli mają już coś robić, to na lata. Dlatego też trzeba dokładnie przemyśleć każdą decyzję. Jestem zdania, że jeśli robię coś dla siebie, to na 100% i nie tracę pieniędzy na coś, co za chwilę wyrzucę. Dlatego już teraz, na etapie planowania budowy, zaczęłam rozglądać się za producentami, którzy zajmują się wytwarzaniem mebli na wymiar. Dlaczego?

Czy warto kupić meble na wymiar?

Na rynku dostępnych jest wiele sklepów, które zajmują się sprzedażą mebli w atrakcyjnie niskich cenach. Coś kosztem czegoś, a dokładnie to jakość kosztem ceny. Umówmy się, ale meble za 1000 złotych do kuchni długo w niej nie postoją. Już na etapie zakupu można zauważyć wiele mankamentów. Dlatego też warto poszukać dłużej.

Przekopał niemal cały Internet, aby porównać oferty kilku producentów w stolicy. Pod uwagę brałam przede wszystkim: stosunek ceny do jakości, wykorzystywane materiały oraz możliwość bieżącego śledzenia spraw. W mojej opinii w tym rankingu najlepiej wypadła firma https://zbyszynskimeble.pl/, która zajmuje się produkcją mebli na wymiar w Warszawie i okolicach.

Meble na wymiar wykonane przez firmę Zbyszyński meble
Meble na wymiar wykonane przez firmę Zbyszyński meble

Dlaczego? Firma ta oferuje kompleksową obsługę klienta. W swojej ofercie posiadają możliwość wykonania mebli do łazienki, sypialni, kuchni, garderoby, a nawet do biura. To świetna opcja, ponieważ w jednym miejscu możemy zamówić wszystko, co jest nam potrzebne do nowego domu.

Jeśli chodzi o jakość produktów, to tutaj producent ma nam do zaoferowania materiały, takie jak: drewno, płyty MDF, płyty fornirowe, aluminium, stal szczotkowaną i nierdzewną. Z takiego katalogu na pewno każdy wybierze coś dla siebie.

Cena? Z pewnością nie zbankrutujesz. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, które umożliwia jej dostosowanie cen do potrzeb klienta. To świetna opcja dla osób, które mają ograniczony budżet, jednak nie chcą rezygnować z posiadania modnych, nowoczesnych wnętrz.

Meble na wymiar wykonane przez firmę Zbyszyński meble
Meble na wymiar wykonane przez firmę Zbyszyński meble

Oczywiście nie oznacza to, że meble z sieciówek są złe. Często można tam trafić na produkty wysokiej jakości w dobrych cenach.

A wy, zdecydowaliście się na zakup mebli na wymiar czy kupiliście je w lokalnym sklepie?