iPhone

Coraz więcej osób decyduje się na zakup iPhone’a i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ obecnie to jeden z najlepszych i niestety nadal najdroższych, telefonów komórkowych dostępnych na rynku. Jeśli już decydujemy się na zakup urządzenia za kilka tysięcy złotych, warto jest je w odpowiedni sposób zabezpieczyć. 

Steve Jobs zaprezentował światu telefony marki Apple w 2007 roku. Stopniowo zyskiwały one popularność, którą cieszą się do dzisiaj. Wszystko ze względu na to, że są one ponadczasowe oraz szalenie funkcjonalne.

Obecnie, gdy wszyscy żyjemy w pędzie, a coraz popularniejsze stają się zawody, które można wykonywać zdalnie, iPhone stał się pomocnikiem, który pozwala ogarnąć rzeczywistość.

Najlepsze etui na iPhone

Niestety, to że iPhone kosztuje tyle, co komputer, nie jest równoznaczne z tym że jest niezniszczalny. Ważne, aby dobrze zabezpieczyć tył, który bardzo często ulega uszkodzeniom, tym bardziej że jest szklany. Nie raz wystarczy upadek z niezbyt dużej wysokości, by doszło do poważnych uszkodzeń. Na stronie https://pancernik.eu/ dostępne są etui w rozmaitych kolorach, przezroczyste, a nawet takie z logo znanych projektantów.

Etui na iPhone - pancernik.eu
Etui na iPhone – pancernik.eu

Osobiście zwracam też uwagę na jeszcze jeden aspekt. Chodzi o osłonę tylnych aparatów. Z uwagi na to, że mocno wystają, wybieram tylko takie etui, które albo są na tyle grube, że wystają ponad nie, albo takie, które je zabudowują i dodatkowo mają ramkę, która osłoni je przed wszelkimi zarysowaniami.

Etui na iPhone - pancernik.eu
Etui na iPhone – pancernik.eu

Najlepsze szkło hartowane na iPhone

Z racji tego, że jestem niezdarą (heh), to miałam okazję przetestować wiele rodzajów szkieł hartowanych. Od tych najtańszych za kilka złotych, po bardzo drogie, a nawet takie klejone pod lampą UV, za które płaciłam grubo ponad 100 złotych.  Każde z nich umierało w krótkim czasie.

Dlatego też postanowiłam znaleźć coś innego, w miarę przystępnego cenowo i tak trafiłam na stronie pancernika na szkło Spigen Glas. TR SLIM FC AM. Dla mnie na korzyść przemawiał przede wszystkim fakt, iż w zestawie znajduje się specjalna nakładka, którą nakłada się na telefon, by równo przykleić szkło. Oprócz tego znajdziemy tam również zestaw ściereczek do oczyszczenia ekranu oraz specjalna karta do wyciśnięcia pęcherzyków powietrza.

Szkło hartowane na iPhone - pancernik.eu
Szkło hartowane na iPhone – pancernik.eu

A czy wy dbacie o bezpieczeństwo swoich telefonów?