zdjęcia, rodzina

W dzisiejszych czasach posiadamy na swoich urządzeniach coraz więcej zdjęć. Staramy się zatrzymać na nich ważne dla Nas chwile oraz ciekawe wydarzenia. Wraz z postępem odeszliśmy od aparatów na kliszę, którą można było wywołać jedynie u fotografa. Pamiętam jak dużo problemów takie urządzenie potrafiło sprawić. A to klisza, która ograniczała nam  ilość wykonanych  zdjęć, a to brak poglądu, który pozwoliłby zobaczyć jak zdjęcie wyszło  i  czy jest  wyraźne. Teraz, gdy każdym telefonem można uchwycić wyjątkowe  sytuacje, a w większości domów znaleźć można aparat cyfrowy, problemem przestało być wywoływanie zdjęć. Odbitki zdjęć można bez problemu zamówić stacjonarne, a obecnie nawet przez internet. Trwa to chwilę, a nam nie zabiera cennego czasu.

Odbitki zdjęć bez wychodzenia z domu

odbitki, pamiątkowe zdjęcia
 
Doskonałą opcją dla  mnie jest zamawianie odbitek przez internet, gdyż w ten  sposób mogę zaoszczędzić czas, który musiałabym poświęcić na wyprawę do odpowiedniego salonu w którym mogłabym to zrobić, a do tego trzeba by było doliczyć dojazd, bo nie zawsze mamy blisko do miasta.
Z atrakcyjną propozycją wychodzi do Nas strona foto4u. Za jej pośrednictwem możemy zamówić m.in. odbitki, ale również fotoobrazy czy fotoprezenty. Miejsce idealne dla każdej osoby, która w końcu chciałaby cieszyć się ulubionymi ujęciami w formie rzeczywistej,  a nie elektronicznej. Bardzo intuicyjne menu prowadzi Nas po stronie, dzięki czemu nawet dla komputerowych laików będzie  ona łatwa w obsłudze. Chcąc zamówić odbitki wystarczy najechać  myszką na zakładkę  cennik i tam wybrać opcję odbitki. Po przejściu na tą podstronę pokazuje się nam cennik usług. Nie spodziewałam się, że to może być aż tak tanie. Dla porównania udałam się  do jednego z pobliskich salonów i tam ceny odbitek wahają się w granicy  kilkudziesięciu groszy za najmniejsze rozmiary! Jak możecie zauważyć niżej tutaj za odbitkę w rozmiarze 9x13cm zapłacimy  od 0,15gr do  0,19gr w zależności od ich ilości.

 

cennik foto4u

 

cennik Kodak Premier Professional, foto4u
Do wyboru pozostawiono Nam kwestię wyboru papieru na jakim mają zostać wydrukowane. Kodak Standard jest zwykłym matowym lub błyszczącym papierem do zdjęć. Zdjęcia wyglądają na nim bardzo dobrze, aczkolwiek  lepiej będą wyglądały na papierze Kodak Professional. Koszt jest nieznacznie większy, ale jakość znacznie lepsza. Wybór jednak  pozostawiam w Waszych rękach.
zdjęcie, portret, dziecko
W mojej opinii świetnym rozwiązaniem jest możliwość skorzystania z ręcznej korekcji zdjęć. Ta opcja gwarantuje nam, że zdjęcia przed wykonaniem odbitek zostaną sprawdzone przez grafika, który w razie czego naniesie poprawki na fotografie, dzięki którym będą wyraźniejsze i lepszej jakości.  Przyda się ona na pewno dla osób, które nie umieją bądź nie lubią przerabiać zdjęć. W tych kwestiach warto skorzystać z pomocy profesjonalisty.
Obecnie na stronie trwa promocja dzięki której możecie wywołać zdjęcia nawet 77%  taniej! Po co więc czekać?
Czy znacie już  foto4u? Wywołujecie ważne dla Was fotografie? Czekam na Wasze komentarze!