Mikołajki i święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wiecie, że do Wigilii zostały już tylko 74 dni?! Myślę, że to idealny czas, aby powoli zacząć się rozglądać za prezentami, a przynajmniej zacząć gromadzić pomysły na nie. Ofert oczywiście jest w internecie naprawdę wiele, ale to nadal nie to, czego szukam. Chyba już każdy ma jakąś spersonalizowaną rzecz w swoich zbiorach, bo to one ostatnio gościły pod choinkami. Ja w tym roku stawiam na podarki w postaci przeżyć, dlatego też zdecydowałam się zainwestować w bilety na event.

Jaki? Tego jeszcze dokładnie nie wiem, bo ciężko jest mi się zdecydować. Każdy z członków mojej rodziny lubi coś innego, dlatego też to zadanie nie należy do najłatwiejszych. Szukałam zatem strony uniwersalnej, na której będę mogła zamówić nie tylko bilety na koncerty, ale i na inne wydarzenia, takie jak np. występy kabaretów, stand-up czy spektakl, bo nikomu z nas nie zdarza się korzystać z takich atrakcji często.
Stron ze sprzedażą biletów jest sporo, ale najczęściej ukierunkowane one są na jedną dziedzinę, np. koncerty. Ja szukałam jednak takiej perełki wśród setek stron w wyszukiwarce, na której znajdę wszystko. Tym sposobem znalazłam serwis biletyna. Nie śledzę na bieżąco wydarzeń w moim mieście, a tym bardziej w województwie i uwierzcie, że byłam w szoku, gdy zobaczyłam jak dużo się u nas dzieje – serio, zawsze narzekałam, że Olsztyn jest miastem, w którym wieje nudą, że umiera (oficjalnie wiadomo już, że chyli się ku upadkowi), ale jednak nie jest aż tak nudny, jakby się mogło z pozoru wydawać. Trochę mnie to zaskoczyło, bo przecież często chadzam uliczkami tego miasta, ale nigdy nie dostrzegałam na słupach czy innych wyznaczonych do tego miejscach, reklam.

Dlaczego warto wybrać na prezent właśnie bilety na event?

  • jest to wyjątkowa niespodzianka dla wyjątkowych osób,
Taki prezent z całą pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających członków rodziny. Idealnie trafić w gust osoby obdarowanej jest naprawdę ciężko, a jeszcze trudniejsze jest wymyślenie czegoś nowego, gdy od lat w grudniu pod choinką znajdują się podarki dla tych samych osób. Taka odskocznia od standardowej paczki wzbudzi w domownikach ciekawość, zwłaszcza, jeśli podarujecie bilet na występ ulubionego kabaretu lub zespołu. W moim przypadku już wiem, że strzałem w 10 będą bilety do teatru, bo zarówno moi rodzice, jak i mąż od dawna powtarzają, że z chęcią wybraliby się na spektakl, bo nie są w stanie przypomnieć sobie, kiedy po raz ostatni przekroczyli mury tego gmachu. A wyobrażacie sobie tą radość na twarzach waszych bliskich, gdy na żywo zobaczą swoich ulubionych aktorów, których dotychczas podziwiali na ekranach telewizorów? Na samą myśl mam ciarki.
  • doskonały sposób na to, aby spędzić czas wspólnie,
Nie zapominajcie o tym, że podarowanie biletu na występ, jest doskonałym sposobem na spędzenie czasu z bliskimi! Żaden materialny prezent nie jest w stanie zastąpić obecności osób, które kochamy.
  • rodzinne lub samotne wyjście pozwoli choć na chwilę zapomnieć o trudach jakim stawiamy czoła każdego dnia oraz o zmartwieniach.
Każdy z Nas ma w życiu jakieś problemy przed którymi nie da się uciec. Często spędzamy godziny na poszukiwaniu rozwiązań lub wyjść awaryjnych. Zamartwiamy się niejednokrotnie drobnostkami, a czasami wystarczy jeden, niewielki impuls, by coś w swoim życiu zmienić, na chwilę zapomnieć o chorobach, niesnaskach rodzinnych lub innych kłopotach, które spędzają Nam sen z powiek. Może wspólne wyjście sprawi, że obdarowana osoba zrozumie, jak mało czasu spędza z bliskimi lub jak mało czas poświęca samej sobie i pozwoli postawić kolejny krok do przodu w celu zmiany swojego dotychczasowego życia na lepsze, w którym nie tylko jest czas na realizowanie codziennych zadań, ale i czas dla siebie?
paczki, nożyczki, wigilia,
Biletyna daje szeroki wachlarz wyboru, ponieważ już teraz, w październiku, możemy zamówić bilety na wydarzenia, które odbędą się w przyszłym roku. Taka możliwość sprawia, że każdy, będzie miał odpowiednią ilość czasu na to, aby we właściwy sposób rozplanować sobie czas lub ewentualnie zorganizować sobie zastępstwo w pracy lub wziąć dzień wolnego.
Nie ma się nad czym dłużej zastanawiać, trzeba zacząć działać i powoli, po cichutku, zacząć zamawiać prezenty dla rodziny, a później cieszyć się kolejną możliwością wspólnego spędzania czasu.