prezent, gift, podarunek,


Większość z Nas bardzo lubi otrzymywać prezenty, ale jak wiele lubi je wręczać? Ja bardzo, ale to nie znaczy, że zawsze mam na to pomysł. Często mam problem z udzieleniem odpowiedzi na pytanie „Jaki prezent chcesz dostać?”, no bo przecież właściwie mam wszystko, co jest mi do szczęścia potrzebne. Sama zadając takie pytanie również zazwyczaj otrzymuję odpowiedź „Nie wiem”. W tej chwili sytuacja staje się bardzo kłopotliwa, bo o ile kogoś bardzo dobrze znam, o tyle łatwo jest mi coś wymyślić, aczkolwiek z biegiem lat i z rosnącą ilością wręczanych prezentów, pomysłów jest coraz mniej. Przed Nami najważniejszy dzień w naszym życiu – ślub. Wręczanie zaproszeń mamy już za sobą, ale to nie znaczy, że temat jest zamknięty. Praktycznie przy każdym wręczanym zaproszeniu słyszeliśmy pytanie o to, co chcielibyśmy dostać. Za każdym razem odpowiadaliśmy, że nie wiemy i było to szczerą prawdą. Nie chcieliśmy na poczekaniu wymyślać rzeczy, które tylko pozornie mogłyby nam się przydać, a tym bardziej, żebyśmy po ślubie wyszli z kilkoma kompletami garnków, pościeli czy talerzy.


Sposobów na radzenie sobie w takich kłopotliwych sytuacjach pt. Nie wiem może być wiele. Przykładowo możemy zrobić coś sami. O ile mamy zdolności plastyczne, techniczne lub jakiekolwiek inne. Wiadomo, że najbliższe osoby docenią nawet starania, które mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów, lecz chyba nikt z nas nie chciałby wręczyć komuś, kto jest dla nas ważny, wybrakowanego prezentu.

 

 

karta podarunkowa allegro,

 


W najbliższym czasie mam oprócz własnego ślubu również kilka rodzinnych uroczystości, które wiążą się z tym, iż muszę wymyślić jakiś pomysł na prezent. A w głowie pustka… Gdy tak się nad tym wszystkim poważnie zastanowiłam, właściwie nie wiem, co mogłabym wręczyć, bo wydaje mi się, że dana osoba ma wszystko, co mi przychodzi na myśl, a nie chciałabym dać nietrafionego prezentu. Aby się przed tym ustrzec, zaczęłam wertować internet w celu wymyślenia jakiegoś ciekawego sposobu, dzięki któremu mogłabym uszczęśliwić obdarowaną osobę.


Wyjątkowy prezent okazuje się być w zasięgu ręki! Pomyślałam sobie, że wręczę moim bliskim karty podarunkowe, które dostępne są w najbardziej popularnym serwisie zakupowym – Allegro. Dlaczego zdecydowałam się na taki pomysł? Odpowiedź jest banalnie prosta.

Karta prezentowa daje obdarowanej osobie multum możliwości, gdyż nie jest ona ograniczona co do sklepu, w jakim zdecyduje się zrobić zakupy bez wychodzenia z domu, co w tej kwestii jest kluczowe. Dostęp do internetu ma już praktycznie każdy, a to jeszcze bardziej ułatwia zamówienie. Nie ma to również znaczenia miejsce, w którym się znajdujemy, ponieważ większość sprzedawców realizuje również wysyłkę za granice Polski.

Asortyment jest tak duży, że można przebierać w nim godzinami, jak nie całymi dniami! Dzięki temu również mamy pewność, że prezent będzie zawsze trafiony i myślę, że każdy z nas ma jakąś rzecz, która jest mu w jakimś momencie życia niezbędna, a nie zawsze mamy na to środki lub jest nam na to szkoda pieniędzy (a nie zawsze chcemy o tym powiedzieć innej osobie, bo może nam się to wydawać głupie lub mało potrzebne).


Dzięki temu, że udało mi się znaleźć taką alternatywę dla prezentów, cały trud związany z ich poszukiwaniem mam za sobą, zaoszczędziłam przy tym naprawdę dużo czasu, a karty podarunkowe z całą pewnością ucieszą wszystkich, którym je podaruję. Jestem mega ciekawa, co zdecydują się zamówić moi najbliżsi! Mało tego, sama byłabym bardzo zadowolona, gdybym np. wraz z prezentem ślubnym lub zamiast niego otrzymała taką kartę podarunkową, bo na nowej drodze życia będzie nam potrzebnych jeszcze wiele rzeczy.

Korzystaliście kiedyś z takiej formy prezentów? Na co wy, wydalibyście pieniądze z takiej karty podarunkowej?