Prowadzenie własnej działalności gospodarczej bywa problematyczne i wie o tym każdy, kto zdecydował się na jej utworzenie. O ile formalności można jeszcze jakoś załatwić, o tyle odnalezienie odpowiedniej grupy odbiorców, która zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, nie jest już tak łatwa.

Kilkukrotnie już wspominałam w poprzednich wpisach, że to reklama jest dźwignią handlu i tylko ta, która jest przeprowadzona rozsądnie, jest w stanie przyciągnąć do nas potencjalnych klientów. Oczywiście nie mam tutaj na myśli wielkich kampanii reklamowych, które kilkukrotnie w ciągu dnia będą pojawiały się w telewizji czy popularnych rozgłośniach radiowych, gdyż na to pozwolić sobie mogą największe marki. Mam na myśli utworzenie pomysłowego logo, które przykuje uwagę przechodnia, mijającego witrynę waszego sklepu, restauracji czy innego miejsca utworzonego przez Was.

Źródło: http://warmax.org.pl/galeria/litery-przestrzenne/

Litery ze styroduru umożliwiają stworzenie przestrzennego napisu, który wzbudzi ciekawość nawet u najbardziej opornych klientów.  Oczywiście nie musi być to nudny napis! Można go również podświetlić, co sprawi, iż będzie prezentował się jeszcze ciekawiej, a klienci bez problemu zapamiętają nazwę prowadzonej przez Was działalności. Z pewnością również ciekawie będzie prezentował się taki napis nieoświetlony w ciągu dnia, a w ciągu nocy osnuty feerią barw!

Logo wykonane tą metodą z pewnością będzie wyglądało ciekawiej np. od migającego na tablicy napisu, który potrafi zirytować wieczorem nie tylko przechodniów, ale i kierowców przemieszczających się w okolicy takich budynków. Kolejnym ich atutem jest również to, że wyglądają bardzo nowocześnie, a producent daje nam możliwość stworzenia indywidualnego projektu, który będzie dostosowany do naszego stylu lub do wyglądu wnętrza. Ciekawy pomysł, prawda? A jeżeli zastanawiacie się, jaki jest koszt stworzenia takiego napisu, to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową producenta i skorzystajcie z możliwości dokonania indywidualnej wyceny.

Czy zdecydowaliście się już na jakiś napis zdobiący Waszą witrynę? A może macie jakieś pomysły dla przyszłych właścicieli firm na to, jak zwrócić uwagę klienta?