woda toaletowa nou oliban


Atrybutem odważnego mężczyzny, jest doskonale dobrany zapach, dzięki któremu będzie mógł on wyrazić swoją pozycję, pokazać siłę swojego charakteru, jak i okazać swoją męskość. Wydawać by się mogło, że to jedynie dodatek, ale ma on bardzo duży wpływ na to, jak mężczyzna zostanie odebrany przez społeczeństwo. Zwłaszcza, gdy np. zajmuje wysokie stanowisko i często kontaktuje się ze swoimi klientami, bierze udział w przetargach itp.

woda toaletowa nou oliban

Zapach Nou Oliban właśnie z takim mężczyzną mi się kojarzy. Bardzo intensywny i specyficzny zapach zamknięty został w niewielkim, minimalistycznym, aczkolwiek przyciągającym wzrok flakoniku o pojemności 50ml. Srebrna nakrętka dodaje mu dodatkowego charakteru, który sprawia, że od razu, bez najmniejszej wątpliwości wiemy do kogo te perfumy należą. Do pewnego siebie mężczyzny.

W mojej opinii flakonik prezentuje się bardzo dobrze. Choć nie ma on fikuśnego kształtu, to i tak bardzo dobrze prezentuje się na półce. Chwilami jego wygląd przypomina buteleczkę w której zamknięta jest woda kolońska, lecz to tylko złudzenie. Minimalizm jest domeną flakoników Nou Oliban, co bardzo lubię.

woda toaletowa nou oliban

Woda toaletowa Nou Oliban, to kompozycja orientalno-drzewna.Skomponowana została z prawdziwą starannością i z całą pewnością na polskim rynku z trudem znajdziecie zapach choć trochę podobny do tego. Wydziela on intensywną i bardzo charakterystyczną woń.

Nuta głowy: elemi, oliban, rumianekNuta serca: oliban, paczuli, cistusNuta bazy: drzewo sandałowe, skóra, wanilia, benzoin

Bezpośrednio po naciśnięciu bardzo wygodnego i precyzyjnego atomizera, na zewnątrz wydobywa się żywiczna woń, dzięki której w szybkim czasie myślami możemy przenieść się do lasu i poczuć, jak gdyby natura była wręcz namacalna. 

woda toaletowa nou oliban

Atomizer rozpyla dość dużą mgiełkę, dzięki czemu wystarczą 2-3 naciśnięcia, aby całe ciało otulić zapachem Nou Oliban. Co najważniejsze – nie zacina się i jest bardzo szczelny, dzięki czemu możemy go zabrać ze sobą w długą podróż bez obawy o to, że gdzieś po drodze ulegnie rozszczelnieniu.

Tak jak już wspominałam, jest to zapach bardzo charakterystyczny, który z całą pewnością nie przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Nie mniej jednak warto jest sięgnąć po niego na drogeryjnej półce (dostępny jest m.in. w Rossmanie), aby przekonać się jak inspirująca woń może zostać zamknięta w niewielkim flakoniku, tak jakbyście byli w samym środku lasu, mimo iż wokół otacza Was miejski szum.

Zapach jest trwały, ponieważ na ciele utrzymuje się przez kilka długich godzin (z moich obliczeń wynika, iż średnio jest to 7-8 godzin, a więc tyle ile mniej więcej przebywamy w pracy). Warto podkreślić, iż mimo tego, że nos lubi przyzwyczajać się do zapachów, po kilku godzinach nadal można łatwo wyczuć tą woń na odzieży lub skórze.

Czy znacie zapach Nou Oliban? Lubicie takie żywiczne zapachy?