W dzisiejszych czasach szukamy wielu możliwości na to, aby jak najwięcej zaoszczędzić. Szukamy ciekawych promocji, zniżek, dzięki którym jakaś część gotówki zostanie w kieszeni. Sposobów na oszczędzanie jest wiele, ale czy wiecie, że robiąc zakupy możecie również zarabiać  na kolejne?

Platforma internetowa e-candy.pl została stworzona z myślą o ludziach, którzy lubią robić zakupy, a przy tym zarabiać. Na stronie internetowej znaleźć można odzież, obuwie, bieliznę, gazety czy czasopisma, zabawki. Produktów jest naprawdę bardzo, bardzo dużo i co ważne, są to rzeczy znanych marek w bardzo okazyjnych cenach.

Jak można zyskać na zakupach? Wystarczy założyć konto, co jest naprawdę bardzo proste i zajmuje chwilę. Za zarejestrowanie nowego konta na start otrzymujemy 5zł cashbacku, co możecie zobaczyć niżej, na przykładzie mojego konta:

Po złożeniu zamówienia w ciągu kilku następnych dni dostajemy kolejny cashback, który przydzielany jest procentowo w zależności od wartości zamówionych produktów.

Jeżeli chcesz powiększać te środki systematycznie możesz zapraszać na platformę swoich znajomych:

Wystarczy, że na swoim profilu na facebooku opublikujesz krótką informację o tej platformie  lub wprowadzisz adres e-mail zainteresowanego znajomego. Każde zakupy członków Twojej rodziny  lub przyjaciół powodują, że Ty również otrzymujesz cashback za zrobione przez nich zakupy. Dodatkowo, jeśli Twoi znajomi zaproszą swoich, to i Ty będziesz otrzymywać za nich cashback. Może to być nawet liczba 100 osób! Nie ruszając się z domu, nie zamawiając, możesz gromadzić pieniądze na następne zakupy.

Każdy cashback widoczny jest na Twoim koncie po kilku dniach, gdyż przez ten czas zamówienie jest autoryzowane. W przypadku, gdy zostanie ono anulowane, wówczas i anulowany zostanie cashback. Tak jak w przypadku własnego konta, tak w przypadku kont założonych przez znajomych za pośrednictwem wygenerowanego dla Ciebie linku wysokość cashbacku obliczana jest procentowo i takie środki trafią na Twoje konto.

Po zebraniu pewnej sumy można ją wykorzystać np. podczas następnych zakupów i z pomocą zgromadzonych środków obniżyć suwakiem wartość rzeczy z oznaczeniem kup teraz. Świetna opcja, prawda?

Przed użyciem suwaka

Po użyciu suwaka

Na stronie tak naprawdę przez cały czas trwają promocje, przez co większość markowych rzeczy można kupić w o wiele niższych cenach od tych, które oferują nam sieciówki. Dostępna jest również zakładka kupony rabatowe:

Jak możecie zauważyć znaleźć tam można kupony do znanych elektromarketów i nie tylko, ponieważ znalazłam również zniżki do znanych drogerii. Kuponów jest mnóstwo, dzięki czemu każdy z nas będzie zadowolony z zakupów!

Podkreślić należy, że konto jest darmowe, więc nie szkodzi jeżeli robisz zakupy tylko raz na jakiś czas. Zresztą, jak tylko zobaczysz ceny niektórych produktów, to wpadniesz w szał zakupowy, zwłaszcza, że pogoda za oknem powoli zaczyna rozpieszczać.

Kolejnym sposobem na powiększenie środków dostępnych na Twoim koncie jest dodawanie opinii pod produktami, w ten sposób również regularnie powiększysz kwotę cashbacków!

Platforma e-candy.pl jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią robić zakupy przez internet. Nie tylko gwarantuje atrakcyjne, niskie ceny, ale i oferuje atrakcyjne zwroty na założone konto, z których można uzbierać naprawdę wysoką sumę, którą będzie można wykorzystać na zakupy.  W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, więc naprawdę warto założyć tam konto, zwłaszcza w czasach, gdzie każdy  liczy się z groszem i zamawia dużo przez internet.

Jak to mówią: grosz do grosza, a będzie kokosza!

Korzystaliście już kiedyś z tej platformy? Co myślicie o takim sposobie na zyskaniu kilku dodatkowych złotych na zakupy?