Lego Marvel

Na klockach Lego wychowują się całe pokolenia. Ba! Miłość do układania może przerodzić się w pasję, którą można kontynuować nawet w dorosłym życiu. Skąd zamówić edycję Lego Marvel?

Lego to przedsiębiorstwo zabawkarskie, które 12 października 1932 roku w Danii założył Ole Kirka Christiansen. Na początku działalności firma produkowała m.in. drewniane zabawki. Z czasem obierano inne materiały i w 100% skupiono się na wytwarzaniu zabawek.

Nie wiem czy wiecie, ale nazwa LEGO po raz pierwszy została użyta w 1934 roku. Jest ona skrótem od duńskich słów leg godt, co w języku polskim znaczy baw się dobrze.

Po 13 latach działalności zabawki zaczęto tworzyć z tworzywa sztucznego i tak pozostaje do dziś. Firma w krótkim czasie odniosła światowy sukces dzięki klockom w kształcie cegiełek. Po dziś dzień składa się je za pomocą specjalnych wypustek i dostosowanych do nich gniazd. Pierwsze klocki, które tak bardzo uwielbiamy powstały w 1949 roku, a z biegiem czasu zaczęto powiększać asortyment.

Skąd zamówić Lego Marvel?

Każdy, niezależnie od wieku, marzył o tym by zostać superbohaterem, a już zwłaszcza tym wykreowanym przez Marvela. Filmy te cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów, a każda kolejna produkcja bije rekordy oglądalności.

Nic w tym dziwnego, że firma postanowiła stworzyć dedykowaną kolekcję Marvel, z których można ułożyć m.in. Kapitana Amerykę, Batmana, Hulka czy Spidermana. W zależności od wieku małego pasjonata klocków, są one łatwiejsze bądź trudniejsze do ułożenia. Ułożyć z nich można nie tylko superbohaterów, ale i całe sceny filmowe. Dla maluchów stworzono także serię lego Marvel Super Heroes.

Lego Marvel
Lego Marvel
Lego Marvel
Lego Marvel

Z uwagi na to, że obecnie na rynku dostępnych jest wiele podróbek, głównie z Chin, warto wybierać tylko sprawdzone źródła. Lego Marvel można kupić w wielu sklepach w Polsce, jednak nie zawsze znajdziemy w nich poszukiwane modele, a serię można baaaardzo rozbudowywać.  Dlatego też warto zamówić je przez internet. To raj dla łowców promocji, ponieważ bardzo często można znaleźć je w o wiele niższych, bądź konkurencyjnych cenach. Nie raz też można trafić na promocje lub załapać się na zniżkę np. za zapisanie do newslettera.

Lego Marvel
Lego Marvel

Jesteście fanami klocków Lego?