Stół S-44V, fot. Sandow.pl

Wiosna to czas zmian nie tylko w życiu prywatnym, ale i w domu. Jeżeli planujesz mały remont, wymianę mebli lub chcesz w jakiś sposób odmienić wnętrza, to jest to najlepszy czas by obejrzeć stoły do salonu nowoczesne.

Wiosna zawsze kojarzy mi się z czasem, w którym robimy porządki i wprowadzamy zmiany nie tylko w życiu prywatnym, ale i w domach. Gdy za oknem robi się cieplej, ptaki zaczynają śpiewać, w wokół rozkwitają drzewa, aż chce się żyć. Warto więc w jakiś sposób wykorzystać te niekończące się pokłady energii. No i to jest najlepszy czas, by zabrać się za remont lub przemeblowanie.

Wiem, że remont to nie jest prosta i tania sprawa, jednak takich decyzji nie podejmuje się co kilka tygodni (no dobra, niektórzy podejmują). Czasami wystarczy jednak zmienić kilka detali, żyrandol czy zasłony, by otrzymać spektakularny efekt, który oszołomi twoich bliskich.

Stoły do salonu nowoczesne

A co powiesz na zmianę stołu? Zauważyłam, że to jeden z najrzadziej wymienianych mebli w domu, czego zupełnie nie rozumiem. Tzn. z pewnością w grę wchodzi tu fakt, iż trudno jest go zużyć. W większości domów blat przykrywany jest obrusem lub podkładkami, dzięki czemu niemal wcale się nie niszczy, ale co z tego.

Najważniejszym meblem w salonie nie jest kanapa czy fotel, a właśnie stół (i to wcale nie dlatego, że w innym przypadku musielibyśmy jeść na podłodze lub na blacie w kuchni 😉). Prawda jest taka, że to właśnie podczas wspólnych posiłków toczą się najważniejsze rozmowy. To wtedy dowiadujemy się, co słychać u reszty domowników lub zaproszonych gości. Przy nim toczą się ważne rozmowy o przyszłości lub codzienności.

W tym miejscu warto też wspomnieć o zmieniających się trendach w wystroju wnętrz. Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie chce mieszkać w brzydkim domu. Ostatnio na topie są stoły do salonu nowoczesne. Przede wszystkim wyróżniają je nieszablonowe kolory, design, a także możliwość samodzielnego zaprojektowania. Wybrałam dla was kilka propozycji, które nie tylko świetnie wyglądają, ale i są funkcjonalne. Wiadomo też, że jeśli wymieniamy to stół, to i od razu krzesła, żeby wszystko tworzyło spójną całość. Tylko spójrzcie poniżej.

Stół S-44, fot. Sandow.pl
Stół S-44, fot. Sandow.pl
Stół S-44V, fot. Sandow.pl
Stół S-44V, fot. Sandow.pl
Stół Modena, fot. sandow.pl
Stół Modena, fot. sandow.pl

Sami musicie przyznać, że powyższe stoły wygrywają nie tylko ze względu na swoje przeznaczenie, ale i design.