Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka 2023

Dzień Chłopaka 2023 zbliża się wielkimi krokami i to ostatni moment, by sprawić bliskiemu mężczyźnie wyjątkowy prezent. Nie masz pomysłu? Nic się nie martw, bo ja mam i możesz mi wierzyć na słowo, że KAŻDY, dosłownie KAŻDY mężczyzna się z tego ucieszy!

Dzień Chłopaka 2023 obchodzimy w sobotę 30 września. Z założenia jest to święto młodych mężczyzn — tych w wieku szkolnym i nieco starszych. W rzeczywistości jest nieco inaczej, bowiem prezentami obdarowujemy również naszych dziadków, ojców, mężów i partnerów. W końcu każda okazja jest dobra do świętowania i wręczenia prezentu bliskiej osobie, prawda? Żeby wprowadzić lekkie zamieszanie, nadmienię tylko, że… tak naprawdę Światowy Dzień Mężczyzny obchodzimy 3 listopada, natomiast w Polsce święto to przypada 10 marca. Wniosek z tego taki, że panowie w ciągu roku mają bardzo dużo okazji do świętowania. Jakby się tak dłużej nad tym zastanowić, to można dojść do wniosku, że należy im się. W końcu nadal w wielu przypadkach biorą na siebie ciężar utrzymania rodziny. Jeśli w tej kwestii jesteśmy zgodni, to możemy śmiało przejść do kolejnej części teksu.

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka 2023

Najczęściej z okazji takich świąt wręczamy drobne upominki, ale raz na jakiś czas można zaszaleć i dać coś innego niż ulubiony trunek. Trzeba przyznać, że w tym roku jesień nas rozpieszcza, a pogoda za oknem w ogóle nie wskazuje na to, że za ok. 2 miesiące będziemy rzucać się śnieżkami. Niemniej jednak to ostatni dzwonek, by przygotować się na spadek temperatur.

Z racji tego, że Dzień Chłopaka tuż tuż, czas najwyższy zamówić prezent. W tym roku stawiam na gustowny sweter marki Tommy Hilfiger. Z racji tego, że sama jestem łowcą promocji, przetrzepałam cały internet w poszukiwaniu wizualnego ideału, bo co do jakości materiału nie mam wątpliwości. Ostatecznie trafiłam na stronę https://royal-shop.pl/odziez-meska/swetry-meskie/tommy-hilfiger. To właśnie tam wyłapałam fajną promocję, dzięki której minimum 100 złotych zostanie w mojej kieszeni! Za zaoszczędzone pieniądze kupię dodatkowy upominek.

Jak to kobieta — największą trudność sprawił mi wybór kroju i koloru, bo tak naprawdę podoba mi się wszystko. Poniżej możecie zobaczyć kilka moich typów.

Prezent na Dzień Chłopaka 2023 - fot. royal-shop.pl
Prezent na Dzień Chłopaka 2023 – fot. royal-shop.pl
Prezent na Dzień Chłopaka 2023 - fot. royal-shop.pl
Prezent na Dzień Chłopaka 2023 – fot. royal-shop.pl
Prezent na Dzień Chłopaka 2023 - fot. royal-shop.pl
Prezent na Dzień Chłopaka 2023 – fot. royal-shop.pl

Jak myślicie, który wybrałam?